O czym świadczą białe niteczki w kale?

Witam. Mam pytanie ponieważ borykam się z tym problemem już parę tygodni. Wszystkie objawy wskazują na owsicę. Widzialam białe niteczki ale nie ruszały się. Świąd wieczorem i w nocy najbardziej. W ciągu dnia również. Dostałyśmy leki wszystkie dostępne i w takich dawkach, że lepiej nie mówić.Prasuję i piorę na okrągło. Wszystkie wyniki z kału i ,,metoda celofanowa" po parę razy robione nigdzie nic nie znaleziono !!! Co się z nami dzieje ? Czy ktoś mi pomoże zrozumieć co to za dziwna choroba ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, jeżeli lekarz rodzinny nie stwierdza jednoznacznej jednostki chorobowej to konieczna jest konsultacja lekarza Gastroenterologia