O czym świadczą bóle barku i płata politycznego u męża?

Witam, Chciałabym opisać problem mojego męża, ktory od 1 kwietnia 2018r. zaczął mieć bóle karku i płata potylicznego. Na początku wyglądało to na owianie, więc czekaliśmy aż ból minie, lecz niestety tak się nie stało. Mąż zaczął wtedy ćwiczyć po 12 godzinach pracy. Pracował na stanowisku gdzie musiał czerwone soczewki od lampy samochodowej wpychać w górną część maszyny i miał już problem z barkiem przez przeciążenie i brał tabletki przeciwbólowe. I do tego doszedł ten ból karku. W sierpniu zrobiliśmy mu prywatnie rezonans głowy i szyi i opis tego rezonansu brzmiał nie ciekawie, ale wybraliśmy się do specjalisty i lekarz powiedział nam że tutaj nie będzie potrzebna operacja, tylko rehabilitacja i tabl przeciwbólowe i mydocalm forte, ale nic z tych rzeczy nie mogło. Na dzień dzisiejszy mąż nie daje rady pracować juz 8 h mając 27 lat, gdzie kiedyś pracował więcej i czuł się o wiele wiele lepiej i nie był tak zmęczony jak teraz po 8, gdzie zmieniono jego stanowisko pracy na lżejszą. Z pracy wraca z bólem głowy i karku, wszystko czuje on napięte. Chodzi na rehabilitacje, akupunkturę, chodzi na basen, ćwiczy szyje tak jak lekarz kazał, a tak naprawde jego stan się pogarsza. W stanach stresowych ból też się pojawia, tak samo po podróży samolotem. Nie wiem co mamy już robić, gdzie się wybrać. Proszę pomóżcie doradzi co mamy zrobić, gdzie i do jakiego lekarza się udać. Mogę wysłać zdjęcia z rezonansu i opis na e-maila jak ktoś będzie chętny nam pomóc. Za wszelką pomoc z góry dziękuję

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie pomóc z poziomu portalu. Warto udać się do neurologa