O czym świadczą bóle po jednej stronie brzucha?

Witam , mam dziwne nie specyficzne bóle po lewej stronie brzucha ( dwa palce poniżej pempka). Ból jest rwący , piekący , gniecący. Jak leże na tym boku czuje dyskomfort . W brzuchu czuje burczenie i przelewanie. Ból promieniuje do prawej strony brzucha i pod mostek. Wypróżniałem się zawsze w trybie rytmicznym a teraz jest to różnie. Ostatnio miałem wycinany Kaszak i spożywałem dużą ilość 100 % witaminy C - po 3 porcje z 2 łyżeczek dziennie. Czym to może być spowodowane ? MCV we krwi mam 90.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.