O czym świadczą brązowe plamienia po połogu?

Witam nam pytanie 2 stycznia urodziłam naturalnie córkę połóg trwał książkowo 6 tyg po połogu 6.02.2017 udałam się do ginekologa który po zbadniu stwierdził że wszystko ok kilka dni później 9.02.2017 dostałam miesiaczke która trwała 8 dni była najpierw skapa potem obfita a 1.03.2017 zaczęłam plamic na brązowo przy lekkim bolu brzucha-karmię piersią na żądanie nie dokarmiam córki...czy powinnam się martwić?w przyszłym tyg mam ponowną wizytę

Lek. Katarzyna Szymczak

Takie objawy mogą występować po ciąży,szczególnie w czasie karmienia piersią w związku z zawirowaniami hormonalnymi.
Pozdrawiam