O czym świadczą brązowe plamienia w 8-tygodniu ciąży?

Witam, Mam pytanie. Jestem w 8 tyg ciąży, jestem pacjentką innej ginekolog która jest nieobecna. Już od dwóch dni mam wieczorami jednorazowe brązowe plamienia (nie jest to krew). Nie towarzyszy też temu żaden ból ale bardzo się martwię. Czy może mi Pani coś poradzić?

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do ginekologa aby po badaniu moc coś więcej powiedzieć