O czym świadczą brązowe upławy?

Witam, od jakiegoś tygodnia mam brązowe upławy. Miesiączki mam nieregularne, zazwyczaj co 30 pare dni, mam też niewielką nadżerkę. Okres miałam normalny od 24 do 29 maja. Ostatniego dnia okresu jak i kilka dni później uprawiałam seks w prezerwatywie, nie była uszkodzona. Fakt, że zaczynaliśmy bez, ale nie doszło do wytrysku "we mnie", zawsze ją zakłada po chwili. Od tygodnia (ok 10.06) mam dziwne brązowe upławy, najpierw to był zwykły śluz z domieszką krwi, teraz jest brązowy z jakimiś glutkami/skrzepami. Czym to jest spowodowane? Nic nie piecze, nie boli, nie mam innych objawów.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania dodatkowe i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!