Kobieta , 21 lat Witam, w tym miesiacu nie odczulam bolu owulacyjnego.mialam je bardziej bolesne niz menstruacyjne. Owulacje jak wychodzi z kalendarzyka mialam 10-16 stycznia br. W tym czasie odbywalam stosunki z moim partnerem dosc czesto. Krwawic powinnam za 6 dni. Wczoraj na mojej bieliznie byla czerwona grudka otoczona sluzem.czy to cos nie pokojacego? Obserwowalam i wiecej to sie nie pojawilo. Po odstawienj anty mam brunatna krew..tamta byla niczym z uszkodzonej tkanki..ze tak powiem.. Czy to niepokojace?;\
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie ginekologiczneBadanie ginekologiczne składa się z dwóch zasadniczych części. Pierwszą jest rozmowa (wywiad lekarski) przeprowadzana przez lekarza z pacjentką, druga to badanie przedmiotowe wewnętrzne (polegające na oglądaniu, dotykaniu, opukiwaniu, osłuchiwaniu), które, w przypadku kobiety, polega na badaniu przez pochwę (per vaginam) i badaniu przez odbyt (per rectum).
  • Ginekologia – Profilaktyką i leczeniem chorób wyłącznie żeńskiego układu płciowego zajmuje się ginekologia. Problemy ginekologiczne obejmują zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcję, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, badania piersi, anorgazmię, problemy z ciążą, nadżerki czy zapalenia przydatków.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: