O czym świadczą czerwone grudki ze śluzem na bieliźnie?

Witam, w tym miesiacu nie odczulam bolu owulacyjnego.mialam je bardziej bolesne niz menstruacyjne. Owulacje jak wychodzi z kalendarzyka mialam 10-16 stycznia br. W tym czasie odbywalam stosunki z moim partnerem dosc czesto. Krwawic powinnam za 6 dni. Wczoraj na mojej bieliznie byla czerwona grudka otoczona sluzem.czy to cos nie pokojacego? Obserwowalam i wiecej to sie nie pojawilo. Po odstawienj anty mam brunatna krew..tamta byla niczym z uszkodzonej tkanki..ze tak powiem.. Czy to niepokojace?;\

Lek. Katarzyna Szymczak

Taka pojedyncza zmiana raczej nie świadczy o niczym poważnym, w razie gdyby to się powtarzalo sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam