O czym świadczą czerwone i wypukłe zmiany skórne na kostce u dziecka?

Witam u mojej 5 letniej córki pojawiły się w okolicy kostki czerwone wypukłe nie wiem jak to nazwać... ani to blizny ani ukąszenia. .. Nie jest to spowodowane żadnym obtarciem ani stłuczeniem. Nie boli I nie swędzi ale też nie znika. Mieszkamy w uk i tutaj doktor powiedzial nam ze samo przejdzie z czasem po 3 miesiacach bylismy znow i doktor powiedzial to samo i na zadne badanianie skierowal. Czy moze mi ktos pomoc? moge wyslac zdjecia na meila prosze tylko o kontakt:

Na podstawie samego opisu zmian skórnych nie można postawić konkretnego rozpoznania. Jeżeli lekarz pierwszego kontaktu zalecił tylko obserwację, a zmiany utrzymują się już kilka miesięcy bez poprawy należy zgłosić się na konsultację do dermatologa, który na podstawie obrazu zmian skórnych zaleci odpowiednie postępowanie ( tj. leczenie, a w razie potrzeby zleci dodatkowe badania diagnostyczne).