O czym świadczą czerwone kropki na języku?

http://ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_aseawap.jpg Zadawałam tu pytanie, ale uznałam, że dodam zdjęcie. Zaobserwowałam u siebie takie czerwone kropki. Nie czuję żadnej wrażliwości języka, pieczenia, ale zaczęły mnie one zastanawiać. Czy to powód do niepokoju? Powinnam umówić konsultację z dermatologiem? Czytałam o grzybicach, ale wszędzie piszą o pieczeniu, swędzeniu białym nalocie i niewiele o kropkach. Pisali raczej, że to kubki smakowe i to normalne, ale nadal się niepokję.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety zdjęcie nie jest zbyt czytelne proponuje najpierw udac się do lekarza rodzinnego