O czym świadczą częste zapalenia krtani u dziecka?

Mój trzyletni syn chodzi od grudnia do przedszkola i średnio na tydzień w przedszkolu tydzień choruje. Do tej pory chorował sporadycznie a antybiotyków nie brał. Aktualnie jesteśmy po dwóch zapaleniach krtani leczonych pulmicordem i zapaleniu oskrzeli leczonym antybiotykiem. Teraz przechodzimy kolejne zapalenie krtani i znów steryd ( był trzy dni w przedszkolu po wyleczonych oskrzelach i znów choruje) Czy to jest norma u dzieci chodzących do przedszkola czy powinnismy rozważyć wypisanie go?

Szanowna Pani
Myślę że powinniście rozpocząć stosowanie leków wzmacniających odpornosc: imoxia syrop 5 ml, sanostol tran syrop 5 ml, broncho vaxom 1 x 1 saszetka 10 dni rano przez 3 miesiące od 1-10 każdego miesiąca. To taki w miarę sensowny zestaw w tej sytuacji. broncho vaxom jest na receptę lekarz wypisze pewnie....

poza tym - To raczej normalne taka częstość infekcji. Dziecko styka się z innymi chorymi dziećmi i pomału nabywa odporności z czasem będzie rzadziej chorować. pozdrawiam.

syropy proszę spróbować codziennie,
broncho vaxom tylko tak jak napisałem od pierwszego do 10go każdego miesiąca przez 3 miesiące.