O czym świadczą długotrwałe zaburzenia oddychania?

Witam Od roku mam problemy z oddychaniem miałam porobione badania ekg,echo,holtera,spirometrię,rtg klatki,badania na astmę i nic nie wykazało a z moim oddychaniem jest coraz gorzej gdy się relaksuje i leżę próbuje głęboko oddychać wtedy czuje jak mnie zatyka zatrzymoje mi się oddech musze szybko wstać i zrobić głęboki oddech co nie zawsze mi się udaje bardzo proszę o pomoc dodam jeszcze ze mam okropne zawroty głowy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza chorób płuc a czy objawy są także w nocy ? Być może wskazane byłoby badanie polisomnograficzne