O czym świadczą dodatkowe uderzenia serca?

Witam! Mam 22 lata i od dłuższego czasu niepokoi mnie praca mojego serca. Otóż od kilku lat (nie wiem nawet kiedy się to zaczęło, być może już dawno temu) moje serce nie pracuje równo - zauważalne są szybkie, dodatkowe uderzenia a po tym krótkie przestoje. Mało kiedy ale zdarza się czasem bardzo delikatne kłucie. Dodam, że w niczym mi to nie przeszkadza, nie ma to żadnych efektów ubocznych. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia (ćwiczę regularnie), odżywiam się "przeciętnie" - nie mam bardzo zdrowe

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, koniecznie ekg, morfologia oraz tsh. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam