O czym świadczą duszności i osłabienie?

W maju z uczuciem dziwnej pracy serca (potknięcie, spowolnienie, kołatanie?) oraz z uczuciem trudności w oddychaniu (mam astmę) i z dużym pulsem (stres?) trafiłem na SOR. EKG wyszło OK. Później zrobiłem 2 doby holter EKG - OK, Echo serca - OK. Jednak w maju miałem osłabienie, duszności (astma podobno OK) i uczucie dziwnej pracy serca, zakłucia czasem, przyspieszony puls. Co robić? Możliwe, że mam niebezpieczną arytmię mimo, że holter przez 48h nic nie wykrył? Do tej pory było OK mimo astmy.

to niedotlenienie. zapraszam do łodzi. coś.nie tak z leczeniem Pana astmy. Zajmę się tym
. Skierowanie potrzebne z.dopiskiem pilne
. Przyjmę w.tym tygodnium Szpital Św.Rodziny
. Wigury 19. Łódź.

Zapraszam Tomasz Grzelewski alergolog.