O czym świadczą dyskretne zaostrzenia zwyrodnieniowe na tylnych krawędziach trzonów?

Prosze o interpretację wyników RTG Kręgosłupa szyjnego a-p bok oraz informację co mnie czeka w związku z tym. Badanie zlecone ze względu na przewlekłe dretwienie 4 i 5 palca lewej ręki. Wynik: Kręgosłup C ustawiony kafotycznie, załamanie osi C4/C5, skrzywiony na str. lewą. Blok kostny Cw-C3. Dyskretne zaostrzenia zwyrodnieniowe na tylnych krawędziach trzonów. Niewielki przodozmyk C3/C4 i C4/C5. Przestrzenie m-kręgowe zachowane.

Dzień Dobry,
Myślę, że do rozważenia jest wykonanie MRI odc. szyjnego oraz dgn. w kierunku ucisku n. łokciowego na poziomie nadgarstka i stawu łokciowego.
Pozdrawiam.