O czym świadczą gazy przy leczeniu szczeliny odbytu?

Witam udzielalem sie juz na tej stronie kilka razy. Mam takei pytanie. Mam zdiagnozowana szczelinę odbytu. Od jakichs dwóch miesiecy smaruje okolice odbytu mascia robiona na rozluznienie zwieraczy. Od ponad miesiaca zaczely mi dokuczac strasznie cuchnace i ciągle gazy ktore strasznie przeszkadzaja w funkcjonowaniu nie pomaga juz nic z lekow bez recepty a wizyte u lekarza mam dopiero w połowie lipca

Lek. Michał Lenard

Niestety, jest to częsty efekt uboczny leczenia szczeliny odbytu. Być może Pański lekarz zdecyduje o modyfikacji leczenia podczas wizyty. Pozdrawiam!