O czym świadczą gęste i drobne plamki na skórze?

Witam, Na całej klatce piersiowej, plecach oraz na większej części rąk wystąpił gęsty wysyp różnej wielkości czerwonych plamek, które wyglądają jak płaskie pieprzyki tylko są krwisto czerwone. Badania na próby wątrobowe wyszły w porządku.

Prosze udac sie na konsultację do dermatologa, po badaniu lekarz będzie mógł postawić diagnozę i powie jak te "plamki" leczyć. Bez obejrzenia zmian nei ma takiej możliwości