O czym świadczą kłucia w miejscu usuniętego wyrostka robaczkowego?

Witam, jestem kobieta(wiek 22lata). Rok temu wyciety zostal wyrostek robaczkowy. Od miesiaca mecza mnie ostre klucia w tej okolicy. Bole pojawiaja sie przy naglym ruszeniu sie, napięciu miesni.( wrazenie jak bym miala w brzuchu cos co mnie uwiera). Jakie badania mam zrobic aby sprawdzic co sie dzieje?

Najlepiej w tej sprawie udać się na bezpośrednie badanie do chirurga. On musi ocenić stan miejscowy i określić czy przypadkiem w bliźnie pooperacyjnej nie występuje przepuklina. Najczęstszej jednak powodem takich dolegliwości są wytworzone zrosty. Chirurg po badaniu wyjaśni na pewno przyczyny Pani dolegliwości.