O czym świadczą luźne stolce i ból żołądka?

Witam. Odebralam wyniki morfologii - co te odstepstwa moga oznaczac? Pozostale sa w normie. Neutrofile 1,55tys/µl NORMA 2,00-7,00L Bazofile 0,01tys/µl NORMA0,0-0,1L Neutrofile 33,2% NORMA 40,0-80,0L Limfocyty 51,6% NORMA 20,0-40,0H Monocyty 12,2% NORMA2,0-10,0H Ostatnia morfologie mialam robiona w styczniu i neutrofile byly w normie. Dodam ze jakos od dluzszego czasu mam problemy zoladkowo-jelitowe, bol zoladka, problemy z wyproznianiem - teraz zaparcia, wczesniej byly luzne stolce i swiadoodbytu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego wyniki mogą świadczyć o infekcji wirusowej