O czym świadczą moje wyniki badań kardiologicznych?

Witam serdecznie. Czy któryś z kardiologów byłby uprzejmy wytłumaczyć opis wyników? Bardzo chętnie podzieliłbym się zdjęciem w załączniku (aczkolwiek takiej opcji nie ma) jak i w linku (takowa opcja jest zabroniona). Badania miały miejsce w dwóch różnych szpitalach celem diagnostyki/przebadania (dlatego opisy się różnią). dnia 28luty 2018 (szpital 1) Rytm serca zatokowy miarowy o częstotliwości około 75/min, normogram, linia de i repolaryzacji bez nieprawidłowości. dnia 01marzec 2018 (szpital 1) Rytm serca zatokowy miarowy o częstotliwości około 75/min, normogram, linia de i repolaryzacji prawidłowa. dnia 08kwiecień 2018 (szpital 1) 4x: normogram, rytm zatokowy miarowy ok 50/min, przebieg de i repolaryzacji w mięśniu sercowym w granicach normy. dnia 10wrzesień 2018 (szpital 2) EKG - normogram, RZM o częstości 75/min, uniesienie odcinka St w odpr I, II, III, aVF, oraz wyższe odejście punktu J V3 - V6 - wykonane wielokrotnie stabilne. dnia: 12listopad 2018 (szpital 2) EKG - normogram, RZM o częstości 75/min, uniesienie odcinka ST w odpr. I, II, III, aVF, oraz wyższe odejście punktu J V4 - V6.

Nie analizujemy wyników badań pacjenta tak jak i nie prowadzimy diagnostyki z poziomu portalu. Analizy wyników dokonuje lekarz, który znając pacjenta i jego historię kliniczną, zleca mu wykonanie tych badań.