O czym świadczą nerwobóle po grypie?

Witam, 2 tygodnie temu przechodziłem przez grypę. Wysoka gorączka, kaszel, bóle stawowe. Od tygodnia już staram się funkcjonować ale od 3 dni nie dają mi spokoju "nerwobóle" w okolicy klatki, takie kłucie. Mam nerwicę lękową i nie wiem czy to znów atak paniki czy może powikłanie po grypie w postaci zapalenia mięśnia sercowego. Nie wiem jak wykluczyć to schorzenie bez wizyty u lekarza. Obawiam się bo wiem, że jest to groźne. Dodam, że raczej nie przeziębiłem grypy. Brałem antybiotyki i leżałem.

Jak sam Pan stwierdził - bez wizyty u lekarza nie da się schorzenia wykluczyć. W taki sposób "na dwoje baba wróżyla"-" może być to zarówno powikłanie, jak i objaw nerwicy... Pozdrawiam