O czym świadczą nielicznie powiększone węzły chłonne?

Witam, byłem dziś u lekarza ponieważ stwierdziłem że mam powiększone węzły chłonne. Lekarz powiedział, że są wyczuwalne ale są zbyt małe aby się obawiać. Mają one około 5-7mm co jest ponoć normalne. Wole się upewnić tutaj na forum czy wszystko jest ok i jest to tylko i wyłącznie taka " dziwna budowa ciała ". Pozdrawiam :)

Lek. Katarzyna Szymczak

Faktycznie są niewielkie, jeśli nie ma innych dolegliwości,raczej nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam