O czym świadczą nieregularne miesiączki i guzki w piersi?

Witam Mam 32 lata Mam bardzo nieregularne miesiaczki Co 2 lub 3 miesiące Zawsze tak miałam I ostatnio przed tymi miesiaczkami boli mnie lewa pierś A dokładnie sutek i jest pod nim kilka małych jakby guziczkow Jest ona jakby większa od prawej A po karmieniu dziecka było odwrotnie Wówczas prawa była większa Na USG piersi bylam w lutym zaraz po miesiaczce i mój Ginekolog powiedział że wszystko w porządku Ale martwią mnie te guzki Pierś jest jakby bardziej twarda Czy to może być coś poważnego?Boję s

Lek. Katarzyna Szymczak

Skoro usg nieczego nie wykazało ani ginekolog niczego nie stwierdził raczej są to zmiany związane z cyklem miesiączkowym i zmianami hormonalnymi. W razie niepokoju sugeruję ponowna wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam