O czym świadczą obfite krwawienia z dróg rodnych u 18-latki?

Witam.Mam18latiniepokojąmniepewne objawy.Miesiączki mam z kawałkami macicy chyba ok 5 cm średnicy.Bolą mnie jajniki a parę godzin później na majtkach mogę zauważyć śluz z krwią a to nie jest okres.Oddaje mocz bardzo często.Do tego doszedł bol pleców i podwyższone ciśnienie. Głowa coraz częściej mnie boli i czasami rozmazuje mi się obraz.Do tego dostaje czasami ucisku w klatce piersiowej nie mogę wtedy oddychać ani się ruszyć i czuje jak się duszę ale muszę czekaćaż uścisk minie.Wypadają mi włosy

Konieczna pełna konsultacja ; PILNIE GINEKOLOG, USG GIN,
Podstawowe badania krwi, morfol, żelazo, ocena krzepnięcia krwi; badanie moczu !
Obfite krwawienia, skrzepy krwi / a nie "kawałki macicy"! /
Ocena ogólnego stanu zdrowia!
Pozdrawiam