O czym świadczą ostre bóle kolan oraz kości piszczelowych?

Witam. Mam 31 lat, jestem po dwóch operacjach kręgosłupa, mam L4 oraz L5. Ostatnia operacja była wykonywana 3 lata temu. Od 3 miesięcy dokuczają mi ostre bóle nóg. Ból jest przeszywający, najmocniej od kolan do stop. Nie potrafię kucnąć. Ból się nasila jeszcze bardziej w nocy. Mam problemy z chodzeniem. Do tego zaczęły boleć mnie biodra. Jestem od lat na lekach sterydowych i niesterydowych. Czy to jest problem z kręgosłupem? Zaznaczę, że jak próbuję kucnąć to takie dziwne uczucie w kolanach, jakby mi skrzypiały.
31 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Niestety w ramach porady internetowej nie ma możliwości ustalenia etiologii objawów, jakie Pan opisał. Bóle kończyn mogą być zarówno objawem wynikającym z ponownych problemów z kręgosłupem, a mogą być również zupełnie z nim nie powiązane.

Problem może tkwić w stawach, mięśniach czy naczyniach. By to zweryfikować powinien udać się Pan do swojego lekarza prowadzącego, który poprzez wywiad i badanie ustali najbardziej prawdopodobną przyczynę i następnie ewentualnie skieruje Pana do odpowiedniego specjalisty.