O czym świadczą plamienia po opóźnieniu okresu?

dzien dobry mam 40 lat i 4 miesiace temu urodzilam dziecko przez dwa miesiace mialam normalnie okres a w tamtym miesiacu mi sie spoznil o tydzien i od tamtej pory ciagle plamnie a szczegolnie jak cos dzwigam ciezkiego dodam ze bylam u ginekologa w marcu ale mnie nie zbadal bo mialam okres a wizyte dopiero mam w lipcu umowiona

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się to lekarza ginekologa w najbliższym czasie