O czym świadczą podwyższone ciałka krwi?

Witam, Rok temu mialam robione badania krwi. Biale cialka krwi wyszly lekko ponizej normy. Po 1.5 roku powtorzylam badanie. Biale cialka krwi ponizej normy powtorzyly sie. Do tego wynik OB jest ponizej normy. Moj wynik OB, to 1. Zakres norm laboratoryjnych 2-20. Inne badania wygladaja w normie. Jestem ciagle zmeczona. Czasami zdarza sie, ze w nocy budzi mnie rwacy bol w lokciach i kolanach. Jestem kobieta i mam 36 lat. Prosze o wskazowke i podpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wynikow i bezpośrednim badaniu lekarskim będzie można coś więcej powiedzieć