O czym świadczą powiększone węzły chłonne po chemioterapii i radioterapii po usunięciu raka piersi?

Witam w pazdzierniku 2014 roku zakonczylam radiotherapie ktora byla zakonczeniem leczenia wczesniej bra lam chemioterapie a po niej operacje usuniecia piersi .Rak przewodowy stories zlosliwosci grade 3 nie znaleziono przerzutow do Wezlow chlonnych.Dwa tygodnie temu wyczulam powiekszone wezly chlonne na szyi po stronie operowanej maja o kolo 2 cm kazdy sa twarde I nieruchome troche sie martwie I nie wiem co mam myslec.

Witam, proszę sie udac do chirurga onkologa celem konsultacji. Należy pogłębić diagnostykę. pozdrawiam i zapraszam na konslutację - 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski