O czym świadczą problemy z pamięcią w młodym wieku?

Witam,Czuje że mój stan psychiczny nie jest dobry, jestem młoda a zaczynam mieć prolemy z pamięcią,boje sie rzeczy których nie ma, czuje kogoś obecność,słysze dziwne dźwięki, czasem myśle o śmiereci lub zabijaniu. Podczas rozmowy z znajomymi mówie jakieś brednie, naśladuje jakieś dźwięki ostatnio: ua ua, i sprawia mi to taką radość, że nie moge się opanować.Kiedyś gdy bylam sama w domu slyszalam głośny ludzki oddec, odrabiając lekcje poczułam dotyk mojego ramienia,widziałam ciemną postać w nocy.

Witam Panią
Żeby rzetelnie odpowiedzieć na Pani pytanie,
musiałabym poznać więcej szczegółów,
np. czy wydarzyło się w Pani życiu coś
szczególnego, jaki styl życia Pani prowadzi itp.
Aby Pani pomóc, należy dotrzeć do źródeł
Pani problemów.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Witam, nie da się odpowiedzieć na te pytania bez wnikliwszego przyjrzenia się Pani i Pani historii. Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa, najlepiej ze specjalizacją- psycholog kliniczny. On pomoże rozwiać Pani wszelkie wątpliwości. Najlepiej skorzystać z jego usług w ramach NFZ, wystarczy mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Pozdrawiam

Witam Panią. To że napisała Pani o tym, co się z Panią dzieje traktuję jako krok w kierunku szukania pomocy. Proszę jednak pamiętać, że droga przez internet choć bezpieczna (bo np. daje anonimowość) nie zapewni Pani precyzyjnego rozpoznania tego co Pani dolega. Moim zdaniem powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do lekarza psychiatry, który będzie mógł dokonać badania na miejscu. Jeśli wykluczy konieczność leczenia medycznego będzie mógł Panią skierować do psychologa. Proszę wykonać kolejny krok w kierunku szukania pomocy. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/