O czym świadczą przebarwienia w okolicy intymnej?

Witam, nie wiem czy dobrze trafiłam, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego co mi się przytrafiło, otóż mam 20 lat od jakiegoś czasu dojrzewania mam dziwne przebarwienia w miejscach intymnych, miałe plamy różnego kształtu , są bardzo widoczne nie wiem co to jest od jakiegoś roku pojawiły mi się następne tym razem kolo bioder ale już mniejsze plamki, nigdzie nie mogę znaleźć pomocy o nawet nie wiem do jakiego lekarza się z tym udać proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć