O czym świadczą przewlekłe bóle brzucha na linii żeber?

O czym świadczą przewlekłe bóle brzucha na linii żeber? Od września zeszłego roku mam bóle brzucha na linii żeber. Usg robione 2 razy nic nie wykazało, gastroskopia wykazała zapalenie błony śluzowej żołądka i bakterie Helicobacter. Podjęte leczenie nie przynosi efektów. Ból się nasila zarówno z lewej, jak i z prawej strony nadbrzusza. Biochemia: Alat 44 IU/L, Bilirubina całkowita 0,15 mg/dl, chlorki 107 mmol/l.

Lek. Tomasz Budlewski

A reszta badań jak wygląda? opis usg? Sądzę, że konieczna jest weryfikacja leczenia przeciwko Helicobakter pylori oraz rozszerzenie diagnostyki. Być może wykonanie TK jamy brzusznej.