O czym świadczą przewody mlekowe nieposzerzone, brak zmian patologicznych?

Przedstawie swoja sytuacje:od dwóch miesięcy karmie piersia,rok temu przed zajściem w ciaze miałam usg piersi w którym znaleziono:w lewej piersi na godz 6 na powiezi mięśnia widoczny obszar hipoechogeniczny nieostro odgraniczony o wym 3,1x2,8mm-do dalszej weryfikacji. pierś prawa bez ew. zmian ognisk.W badaniu color i power dopler bez patologicznego unaczynienia. przewody mlekowe nie poszerzone.brak zmian patologicznych.Mój ginekolog mówi żeby czekać aż skończe karmić z diagnozą, czy ma racje?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wydaje się że zmiana łagodna, sugeruję wizytę u onkologa, który oceni zmianę i zaleci odpowiednie postępowanie, być może konieczna będzie biopsja.
Pozdrawiam