O czym świadczą realne sny?

Witam . mam problem ze snem 2 lub 3 razy w tygoniu mam realne any troche sie tego boje bo we snie jestem swiadoma ze ro sen I chce sie obudzic. Ale nie potrafie przeraza mnie to czy to normalne czy move temu zapoboec

Dzień Dobry Pani,

To, co przeżywamy emocjonalnie w ciągu dnia, często ma odzwierciedlenie w snach.

Zachęcam Panią do zwyczajnej rozmowy z psychologiem, żeby mogła Pani dotrzeć do prawdziwej przyczyny Pani niepokoju.

Życzę Pani tylko regenerującego snu,
Irena Mielnik-Madej