O czym świadczą silne bóle głowy z zawrotami?

Witam. Moja mama ma 65l. Od pewnego czasu miewa bardzo silne bóle głowy z zawrotami - są to pewnego rodzaju ataki. Dolegliwości nasilają się przy zmianie pozycji a nawet obrocie głowy.TK głowy wykazało zaniki korowe w płatach czołowych i skroniowych, doppler:zwolnione przepływy w tętnicach tylnych mózgu, USG naczyń szyi:kręty przebieg RCCA I LVA, wysoki podział CCa umożliwia ocenię jedynie krótkich odcinków tętnic za podziałem. Leki:Acard,Aspargin,Zaranta,Baclofen,Cavinton.Bardzo proszę o opinię

Do pełnej konsultacji neurologicznej,
z całą dokumentacją ; do interpretacji klinicznej!!
WAŻNE: Ogólny stan zdrowia, dieta, tryb życia, Jak praca , sporty??
Jaki nastrój? Jakie wyniki badań ???

Pozdrawiam