O czym świadczą silne bóle w nadbrzuszu?

Witam, od bardzo długiego czasu mam silne bóle w nadbrzuszu- silny, promieniujący, uczucie ucisku. Ból bardzo często pojawia sie po posiłku, ale nie zawsze. Do tego doszły częste bóle w klatce piersiowej utrzymujące sie do kilkunastu godzin. Dodam też ze od 2/3 lat mam codzienne bóle głowy, non stop.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana diagnostyka interniatyczna . Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego