O czym świadczą silne bóle w pachwinach?

Witam mój problem to bardzo silne bóle w pachwinach,nie mogę usiąść,wstać bo każdy krok to ogromny ból kiedy się schylam,prostuję to ból w obu pachwinach jest bardzo silny,mimo leków przeciwzapalnych,przeciwbólowych już ponad tydzień ten ból nie ustępuje ,chodze jak kaczka ,pochylając się raz na jedną stronę ,raz na drugą tak ,żeby ból był jak najmniejszy. stawy biodrowe też mnie bolą nawet jeden mam do wymiany,a mam dopiero 57 lat i ważę 92 kg.Wyjście po chodach też jest dużym wysiłkiem bo boli

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest wykonanie badania RT G stawu biodrowych i ewentualna kwalifikacja do endoprotezy