O czym świadczą szelesty w sercu i mocniejsze bicie?

Od pewnego czasu mam problem kardiologiczny. Mam 22 lata, parę lat temu wykryto u mnie zastawkę która się nie domyka, czy jakoś tak. od paru miesięcy czuję jak serce w pewnych momentach mocniej bije tak jakby np. w ciągu sekundy były 3 uderzenia, szybko się męczę, mam dość wysokie tętno nie raz dochodzi do 112 na minutę. głośno oddycham gdy leżę, i ostatnio pojawiły się takie jakby szelesty w sercu, nie wiem jak to opisać dziwne uczucie.. w sercu. Z góry dziękuję za odp. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i ocena ekg jeżeli w normie to wtedy holter ekg na 24 h