O czym świadczą tak dziwne dolegliwości głowy i wynik badania TK?

Witam. Mam 27 lat. Zaczęło się tak: jakiś miesiąc temu rano w pracy (praca biurowa) miałem taki przypadek, że jakieś takie dziwne uczucie miałem w głowie i nagle straciłem ostrość widzenia, tak, jakbym patrzył przez zmatowioną szybę i uczucie, jakbym miał zasłabnąć - stan ten utrzymywał się przez kilkanaście minut, po czym ustapił. Od jakiegoś czasu też mam takie bóle lewej strony ciała, które w sumie ustąpiły po tych lekach, a pozostał problem z głową. Miałem robione prześwietlenie odcinka szyjnego, ponieważ czasami mam takie uczucie sztywnienia, ale nic nie wykazało. Neurolog najpierw przepisał najpierw leki L*** 800 mg 2 razy dziennie, A*** raz dziennie i wypisał skierowanie na tomografię głowy - treść opisu tomografii poniżej. Może to zbieg okoliczności, ale mniej więcej od momentu brania leków mam takie uciski z przodu głowy, z tyłu u czubka, również taki ucisk na wysokości kości policzkowych, w oczach też takie dziwne uczucie i uczucie osłabienia z powiedzmy lekkimi zaburzeniami równowagi. Po spaniu 9h czuję się zmęczony i około 20.-21. już chce mi się spać. Po przeczytaniu tomografii neurolog zapisał dodatkowo A*** i jakiś lek, nazwy którego teraz nie pamiętam, ale jest to jakiś działający przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Neurolog twierdzi, że z tymi nieprawidłowościami, jakie są w opisie właściwie nic się nie robi i "żyje się dalej". Treść opisu tomografii: TK głowy bez i z kontrastem iv. Badanie wykonano w akwizycji spiralnej warstwami 1 mm przed i po podaniu kontrastu. Zmian ogniskowych w obrębie mózgowia nie stwierdza się. Układ komorowy nadnamiotowy nieposzerzony, symetryczny, bez przemieszczeń w linii środkowej. Komora IV i struktury tylnojamowe prawidłowe. Bardzo wąska prawa tętnica tylna mózgu w odcinku P1. Dalsze odcinki tej tętnicy prawidłowe zaopatrywane głównie z prawej tętnicy szyjnej wewnętrznej przez tętnicę łącząca tylną. Widoczne elementy naczyniowe mózgu bez cech patologii. Części kostne podstawy i pokrywy czaszki bez zmian. Niewielkie zgrubienie błony śluzowej w zatokach czołowych i w sitowiu. Duże polipowate zgrubienie błony śluzowej w zatoce szczękowej lewej, prawa zatoka szczękowa całkowicie bezpowietrzna.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Wyników nie można trafnie zinterpretować bez zebrania dokładnego wywiadu i zbadania pacjenta, co nie jest możliwe w ramach porady internetowej. Skonsultuj wyniki badań z lekarzem prowadzącym, który znając historię choroby, będzie mógł właściwie ocenić stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl