O czym świadczą tak podwyższone wyniki TPO?

Witam. Chciałabym prosić o interpretację wyników. Tsh 1,15 T4 19,8 T3 4,8 Przeciwciała anty TPO >1300. Od ok roku mam zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy Hashimoto. Przyjmuje Eltroxin. Ok roku temu TPO wynosilo 156, po pół roku 61,teraz 1300 . O czym świadczą tak podwyzszone wyniki TPO? Staramy się z mężem o dziecko. Czy ten wynik może mieć wpływ na powodzenie? Od ok 2 lat próbujemy. Co powinnam zrobić? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza endokrynologa, konieczne jest rozszerzenie diagnostyki,. a kiedy byloostatnie USG?