O czym świadczą torbiele w obrębie piersi?

W lewej piersi na godzinie pierwszej , osiem centymetrów od brodawki widoczny jest nieostro odgraniczony , zawierający zwapnienia guz o wymiarach 13x10 mm. W dołach pachowych patologicznych węzłów chłonnych nie wykazano. W prawej piersi na godzinie pierwszej , cztery centymetry od brodawki widoczny jest dobrze odgraniczony ,hipoechogeniczny obszar o wymiarach 4,5 x2,4 mm -najprawdopodobniej torbiel wypełniona bardzo gęstym płynem.Przyśrodkowo analogiczna zmiana o średnicy 4,8 mm. Co dalej ?

Na podstawie tego wyniku , proponuję pilne wykonanie biopsji cienkoigłowej zmiany w piersi lewej 13x10 mm. Pozostałe drobne torbielki w chwili obecnej są bez znaczenia , do obserwacji. Biopję można wykonać w każdej poradni onkologicznej , po konsultacji u onkologa. Nie potrzebuje pani skierowania.