O czym świadczą upławy po leczeniu zapalenia pochwy?

Witam, pare tyg. temu miałam zapalenie pochwy-byłam leczona gynalginem i innymi tabletkami dopochwowymi. Po kilkunastu dniach udałam się do ginekologa i badanie wykazało, że ph jest w normie. Natomiast nadal posiadam upławy. Proszę o poradę. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może to być w dalszym ciągu infekcja. Proponuje ponownie udac się do lekarza ginekologa