O czym świadczą węzły okołonaczyniowe obustronnie niepowiększone?

dn.1.08.16 - Badanie USG węzłów chłonnych szyi: W okolicy kąta żuchwy po stronie prawej dwa węzły chłonne 12mm i 14mm. Węzły okołonaczyniowe obustronnie niepowiększone. Dn. 28.01.16 RTG klatki piersiowej prawidłowe.Dn. 29.02.16 USG brzucha prawidłowe. Dn. 1.02.17. -w badaniu kontrolnym w okolicy podżuchwowej prawej dwa węzły chłonne o obniżonej echogeniczności 5x12 mm i 7x13mm. Oraz drobny węzęł 3x6mm. Od grudnia spadły mi płytki do 154, pojawił się kaszel i powtarza się ból w klatce piersiowej.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wyglądają badania z krwi obwodowej? Sądzę że wskazana jest konsultacje lekarza hematologa