O czym świadczą wyniki badań hormonalnych przy niedoczynności tarczycy?

Proszę o interpretację wyników w kierunku niedoczynności tarczycy. TSH 2,38, FT3 2,36 , FT4 0,9. Mimo diety i ćwiczeń mam podwyższony cholesterol - całkowity 192, HDL 58, triglicerydy 66, LDL 120.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć proponuje udac się do lekarza rodzinnego