O czym świadczą wyniki badania krwi u 34-latki?

Witam Mam 34 lata i proszę o interpretację badań krwi. lekarz kazał mi powtórzyć badania za miesiąc. Od ok roku przyjmuję tardyferon ponieważ mam niską hemoglobinę oraz ferrytynę Oto wyniki te które są poniżej normy reszta jest w normie Leukocyty 3,6 norma 4,0-10,0 Hemoglobina 11,8 12-16 Neurofile 1,81 2,00-7,00 Bazofile 0,0 0,0-0,1 Ferrytyna 3,30 13-150,00 Miałam gastroskopię i kolonoskopię oraz wykluczyłam krwawienie z dróg rodnych Zawsze wyniki poza hemoglobiną i ferrytyną miałam dobre

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli w potwornych badaniach będzie tak samo to konieczna jest konsultacja hematologiczna