Kobieta , 25 lat Dzień dobry!Ostatnio mam problemy z pamięcią, sennością, osłabieniem, mdłościami.Już po niewielkiej ilości jedzenia uczucie przepełnionego żołądka.Zrobiłam badania kontrolne.Glukoza 97(norma 70-99), insulina 24,5(2,6-24,9), wit D 11(norma>30), wit b12 233(191-663), kortyzol rano 19(6,2-19,4) i obecnośc bilirubiny w moczu 1mg/dL(przy prawidłowym ALT,AST,ALP i bil. całkowitej we krwi),ferrytyna21(15-150). Czy wyniki świadczą o czymś złym?W morfologii nieznacznie ponizej normy RDW, MPV,NUE i EOS.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy Nudności – Nudności i wymioty to nieprzyjemne dolegliwości znane każdemu. Nudności to nieprzyjemne, bolesne uczucie potrzeby zwymiotowania. Te objawy mogą towarzyszyć różnym chorobom. U dzieci są to infekcje i zatrucia, natomiast u dorosłych szeroko rozumiane zatrucie pokarmowe.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: