O czym świadczą wyniki glukozy i obecność bilirubiny w moczu?

Dzień dobry!Ostatnio mam problemy z pamięcią, sennością, osłabieniem, mdłościami.Już po niewielkiej ilości jedzenia uczucie przepełnionego żołądka.Zrobiłam badania kontrolne.Glukoza 97(norma 70-99), insulina 24,5(2,6-24,9), wit D 11(norma>30), wit b12 233(191-663), kortyzol rano 19(6,2-19,4) i obecnośc bilirubiny w moczu 1mg/dL(przy prawidłowym ALT,AST,ALP i bil. całkowitej we krwi),ferrytyna21(15-150). Czy wyniki świadczą o czymś złym?W morfologii nieznacznie ponizej normy RDW, MPV,NUE i EOS.

Lek. Katarzyna Szymczak

W wynikach znaczny niedobór witaminy D, wskazana suplementacja.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest dalsza diagnostyka . Proponuje udac się do lekarza zlecającego powyzsze badania