O czym świadczą wyniki nadania krwi i częste krwotoki z nosa u dziecka?

Witam dziś odebrałam wyniki mojej córki 9 letniej. Mieliśmy zrobić Tsh Ft4 i anty tpo ale przy okazji zrobiliśmy morfologia z rozmazem. Skierowanie na badania dostaliśmy od endokrynologA ponieważ córce bardzo wypadało włosy kontrolne robiliśmy Tsh i wyszła nam niedoczynność. Obecnie córka od 3 miesięcy przyjmuje euthrox 25 dziś po wynikach widać że wszystko mieści się w normie. Ale córce leci często krew z nosa nawet po 2 razy dziennie limfocytów ma 61.9 monocyty 8.6 neutrofile 1.53 Co to oznacz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. Proszę koniecznie udac się z dzieckiem do lekarza pediatry