O czym świadczą: wypadanie wlosów, brak apetytu, uczucie zimna i ból brzucha?

Witam, zauważyłam, że wypadają mi włosy, nie odczuwam apetytu, jest mi natomiast cały czas zimno (szczególnie w stopy i w ręce), ponadto odczuwam coś, jakby kłucie w brzuchu. Martwię sie, że może to być coś poważnego, ponieważ przeszam w swoim życiu trzy cesarskie cięcia rok po roku i lekarz powiedział mi, że może to grozić poważną chorobą. Prosze o pomoc.

ponad rok temu

Witam,
Na podstawie opisanych przez Panią objawów nie mogę jednoznacznie powiedzieć, czy są wynikiem choroby. Objawy takie mogą wystąpić przy niedokrwistości (co w Pani przypadku jest wysoce prawdopodobne z powodu niedawno przebytego porodu drogą cięcia cesarskiego), zaburzeniach hormonalnych, niedoborach witamin i mikroelementów i w innych stanach.

Sugeruję udanie się do lekarza rodzinnego celem wykonania podstawowych badań krwi, które
pomogą wyjaśnić Pani dolegliwości.

Pozdrawiam.