O czym świadczą zaburzenia oddychania i zawroty głowy?

Drżenie ciała, problemy z oddychaniem, bóle torsu, sporadyczne zawroty głowy, wieczne zmęczenie. Od około tygodnia świąd skory(w pewne dni nawet skutkuje pokrzywka) Co to może być? Mam już dość tak słabej jakości życia.

Dzień Dobry Panu,

Proszę nie czekać i skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu objawów u Pana, zadecyduje co dalej.

Należałoby również rozważyć zwyczajną rozmowę z psychologiem, bo być może jest temat, nad którym trzeba by było się pochylić...

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Z życzeniami tylko satysfakcjonującej jakości życia,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl