Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 7 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym świadczą zaburzenia rytmu serca po stosowaniu leku Citabax?

Witam mam takie pytanie zażywać leki Citabax na depresję i dzisiaj pojawiło się takie coś ze serce biło powiemy ok100udezen na minutę poczym spadło do 55przyczym niemam żadnych objawów. Ekg i badana przez lekarza byłam ok 5miesiecy temu i wyniki i było ok
KOBIETA, 25 LAT 11 miesięcy temu

Leczenie migotania przedsionków

Migotanie przedsionków to zaburzenie pracy serca. To często występują choroba układu krążenia. O leczeniu migotania przedsionków opowiada ekspert - dr Piotr Gryglas, kardiolog.

Dzień Dobry Pani,

Wymienione przez Panią objawy, mogą być reakcją na zastosowanie leku (domniemywam, ze krótko zażywa Pani lek).

Jeśli to Panią bardzo zaniepokoiło, wskazana jest konsultacja psychiatry, żeby mogła Pani rozwiać swoje obawy.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety