O czym świadczą zaburzenia snu u 28-latki?

Witam serdecznie Mam 28 lat,i od pewnego czasu dręczą mnie dziwne zaburzenia snu.Mianowicie gdy śpię,nagle wydaje mi się że chodzę po mieszkaniu,robię jakieś rzeczy,następnie występuje dziwny paraliż,chce krzyczeć ale nie mogę,nie mogę się w ogóle ruszyć,chyba też brakuje mi oddechu,kolejna sytuacja jest taka że zdarza mi się dosłownie wyć i jęczeć,najdziwniejsze jest to że nie śnią mi się żadne koszmary.Proszę o pomoc

Dzień Dobry Panu,

To, co wydarza się w życiu codziennym często ma odzwierciedlenie we śnie.
Może pomocną w dotarciu do przyczyny zaburzeń snu byłaby zwyczajna rozmowa z psychologiem?

Życzę Panu pomyślności,
Irena Mielnik-Madej