O czym świadczą zaburzenia świadomości i postrzegania?

Witam. Od dwóch dni borykam się z wielkim problemem. Otóż, wczoraj będąc na zewnątrz poczułem się dziwnie, uczycie jakby zaburzenia świadomości postrzegania, a potem uczucie gorąca, duszności i jakby paraliż ciała bo ciężko było mi dotknąć rękami głowy. Uczucie nóg z waty do tego stopnia, że prawie upadłem i czułem, że zaraz zemdleje. Taka sytuacja powtórzyła się tego wieczoru jeszcze 5 razy. W szpitalu zrobili mi TK głowy morfologie krwi, wszystko okey, jednak dziś problem znów powrócił.

Dzień Dobry Panu,

Skoro diagnostycznie: TK, morfologia są u Pana w porządku, to może znaczyć, że mogła nastąpić u Pana reakcja mocno stresowa na jakieś zdarzenie, czy sytuację (na którą Pan być może nie zwrócił uwagi, a zwróciło na nią ciało) i stąd objawy, które pojawiły się u Pana.

Proszę poobserwować siebie, czy były lub są takie sytuacje.

Jeśli tak, to może Pan podjąć pracę z psychologiem, celem dotarcia do przyczyny Pana symptomów ( w ramach NFZ-tu lub prywatnie).
Skierowanie do Poradni zdrowia psychicznego otrzyma Pan na prośbę od lekarza pierwszego kontaktu.

Życzę Panu wszystkiego dobrego,
Irena Mielnik-Madej